Всеукраїнський рекорд трирічної художниці – 14 полотен у стилі «реалізм»

Всеукраїнський рекорд трирічної художниці – 14 полотен у стилі «реалізм»

Вінниця знову уславилась рекордом! Талановита трирічна вінничанка Анастасія Барчишена офіційно визнана найменшою художницею України, яка малює у стилі «реалізм». Представники Національного проекту «Книга рекордів України» підтвердили це 19 квітня на персональній виставці юної мисткині у вінницькій «Галереї XXI».

Ведучий святкового відкриття виставки Максим Никитенко виголосив загальну думку про те, що Анастасія справді заслуговує, щоб про неї дізналася та пишалася вся країна.

https://youtu.be/bbZ4fhWnvfc

Не даремно ж виставка маленької художниці відкрилась за участю Національного проекту "Книга рекордів України". Завдяки Голові наглядової ради Олегу Іваненко цей проект стверджує гідний імідж України в світі та популяризує досягнення наших співвітчизників.

Рекорд Анастасії Барчишеної того дня був офіційно підтверджений і на згадку про загальне визнання у дівчинки залишиться почесний диплом, який вручив їй офіційний представник "Книги рекордів України" Олексій Некрасов.

Дівчинка намалювала акриловими та олійними фарбами на полотні 14 картин різних розмірів.

https://youtu.be/qqN2_i8tH5E

- Моя донечка – незвичайна художниця, - говорить мати дівчинки Анна Барчишена, яка сама професійно займається живописом і успішно викладає у власній Художній школі для дітей та дорослих. - В три роки, окрім картин у стилі абстракціонізму, Анастасія вже сама малює пейзажі, тварин і квіти. Витримка донечки, уважність до деталей і кольору вражає. Одну картину може малювати дві години без перерви. У такі моменти Анастасія наче з головою поринає у світ живопису. Полюбляє перемальовувати відомі картини, вигадувати свої сюжети, нових героїв і змальовувати природу.

Юну художницю привітала депутатка Вінницької облради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко. Своє щире захоплення талантом дівчинки висловив Народний художник України Володимир Козюк. Міні-Міс світу Дарина Журбенко була приємно подивована роботами маленької мисткині.

Підбадьорливі та дружні слова на адресу Анастасії лунали й від інших гостей свята. А журналісти атакували юну «зірочку» запитаннями.

Усіх мимоволі не полишала головна думка, якщо юна художниця демонструє таку майстерність вже у трирічному віці, то які ж картини вона малюватиме у майбутньому?!

Виставка Анастасії Барчишеної відкрита для відвідувачів у «Галереї XXI» (вул. архітектора Артинова, 12а). Відвідати її можна до 26 квітня, включно.

 

 

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

526

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

393

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

201

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

199

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

189

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...