Ремонти мосту і доріг

Ремонти мосту і доріг

Бюджет дорожніх робіт - майже 147 млн грн

  На ремонт, реконструкцію доріг і тротуарів у Вінниці цього року передбачено 146 млн. 916 тис. 479 грн. За словами директора департаменту комунального господарства та благоустрою міськради Володимира Ніценка, дорожніми ремонтами у Вінниці уже займаються шість бригад.
  - Наразі усувається ямковість, вона зменшилась порівняно з попереднім роком. Це відбулося і за рахунок нових технологій, і завдяки тому, що минулоріч було прокладено 15 кілометрів нових доріг. Цього року буде перевага для великих "карт" асфальтового покриття, - каже Володимир Ніценко.
  Капітальний ремонт доріг і тротуарів запланований на Гніванському шосе, вулицях Пирогова (від пл.Гагаріна до Дачної), Київській (від Зулінського до МКЛ ШМД), М.Ващука (від Порика до Стельмаха), І.Богуна.
  Будівництво і реконструкція відбудуться на Верхарній, Проектній (у напрямку Чехова і Немирівського шосе), на Гонти (від Київської до Батозької, а також від Північної до залізничних колій), на Замостянській (від Стрілецької до проспекту Коцюбинського).
  Капітально відремонтують тротуари на Магістратській (Хмельницьке шосе - Театральна), Київській (від С.Зулінського до Гонти), Соборній (від буд. №34 до № 50), просп.Коцюбинського (від пл.Привокзальної до вул. Замостянської), на Московській і у 1-му пров.Київському.
  11 млн. грн. спрямують на капремонт дорожнього покриття 57-ми вулиць приватного сектору. Цього року має завершитися ремонт Київського мосту, а у квітні пішоходи вже зможуть користуватися відремонтованою частиною,
  - Залишається доробити ще п'ять арок, загалом їх 16. У квітні пішоходи вже зможуть користуватися відремонтованою частиною,  почнеться реконструкція протилежної, - пояснює Ігор Кравець, директор департаменту капітального будівництва міської ради.
  За словами мера Вінниці Сергія Моргунова, вартість реконструкції мосту не зросла. За рахунок заздалегідь придбаних матеріалів, вона лишилася на рівні 69, 140 млн грн.
  - Ми дякуємо вінничанам за терпіння і просимо із розумінням поставитися до такої масштабної реконструкції і незручностей, - каже Сергій Моргунов. - Будівництво дасть можливість нормально експлуатувати міст ще не менше 70 років.

.Дороги області
На автошляхи Вінниччини передбачено цьогоріч понад 2 млрд. грн.
- Для ремонту доріг державного та міжнародного значення в області виділено 1,6 млрд. грн і 137 млн. грн на експлуатаційне утримання. У першу чергу будуть відремонтовані міжнародні траси, - зазначив директор ДП "Вінницький облавтодор" Ігор Шаповал. - Міжнародна автодорога Go Highway, що з'єднуватиме польський Гданськ та Одесу, пройде через Вінниччину трасою  М-12. На ремонт її 54 км виділено 1,2 мільярда.
За підрахунками служби автомобільних доріг, для доброякісного ремонту всіх 9500 км доріг Вінницької області до рівня Польщі необхідно приблизно 95 мільярдів гривень.

 


Ірина МОХАР, Микола ГАНДЗЮККоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

214

Уже не перший рік мешканці будинку по вул.Ширшова, 3 у Вінниці скаржаться на одну із сусідок. Наразі двокімнатна квартира на другому ...

189

Спеціальні датчики температури, тиску, затоплення та руху встановили у Вінниці у підвалах багатоквартирних будинків по вул.Ващука,14, ...

182

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької облради, громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини» та Український...

179

В амбулаторії Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги 5 листопада помер 67-річний пацієнт. Подробиці ...

171

У Вінниці 7 листопада близько 10.45 у по вулиці Князів Коріатовичів в під'їзді будинку невідомий чоловік учинив розпусні дії відносно ...