Гороскоп для знаків Зодіаку

Гороскоп для знаків Зодіаку

Дівам варто зосередитися на сім'ї і кар'єрі, Леви віднайдуть романтику у давніх стосунках і чекатимуть грудня,а у Водоліїв фінанси перестануть співати романси

  Життям Собаки, володаря 2018 року, править інтуїція. Покладаючись на неї, із 12 знаків зодіаку він вибере собі кілька улюбленців, яких візьме під своє особисте заступництво і опіку. Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку говорить, що Жовтий Земляний Собака обдарує щастям і успіхом тільки тих, хто зуміє довести йому свою щирість, порядність, відкритість, а також відданість близьким і улюбленій справі. Яким буде 2018 рік? Переломним. Трепетним. Яскравим. Таким, що надихає. Оновленим. Для багатьох знаків зодіаку новий рік стане стартом чогось нового. Людей очікують зміни як в особистому, так і кар'єрному плані.

ОВНИ

Для Овнів 2018 рік стане роком суперечностей і життєвих випробувань. Але це не означає, що всі починання людей, народжених під знаком Овна, будуть закінчуватися невдачами. Овни зможуть досягти бажаних цілей і виконати поставлені перед ними завдання, якщо зменшать свій запал і будуть рухатися до мети без поспіху та імпульсивних рішень.
Уже в середині літа 2018 року Овни зможуть зітхнути з полегшенням. Жовтий Земляний Собака нарешті перестане втручатися в їхні справи. Ближче до кінця 2018 року Овни знайдуть стабільне джерело доходу і заведуть корисні ділові знайомства. Щодо любовних стосунків, то Жовтий Земляний Собака буквально за руку приведе Овнів до "тієї самої" людини, яка подарує їм нескінченне щастя. Але все це за умови дотримання правил і вимог господаря року - Собаки: спокою, взаємоповаги, скромності і зосередженості.

ТЕЛЬЦІ

Для Тельців 2018 рік насамперед успішний у фінансовому плані. Ви знайдете безліч можливостей для реалізації нових ідей і завдань. Ви будете багато працювати у 2018 році, але зірки винагородять ці зусилля. Орієнтуйтеся перш за все на своє чуття, обережно ставтеся до порад інших людей, які стосуються вашого бізнесу або особистих фінансів. Найбільш вдалою для вас буде перша половина 2018 року.
У любовному плані і у стосунках 2018 рік буде дуже цікавим для Тельців. Зірки радять спрямувати всі зусилля на те, щоб полюбити себе і захоплюватися собою - тільки тоді на вас звернуть увагу й інші.
Ймовірно, що ваші другі половинки піднесуть вам сюрпризи в 2018 році і здивують своїми вчинками.

БЛИЗНЮКИ

Чи підтримує він/вона вас і чи підтримуєте ви його/її? Це головні питання, на які Близнюкам доведеться відповісти у 2018 році. Буде вирішуватися доля ваших стосунків. І якщо ви з партнером залишитеся разом, вас чекає новий етап, повернеться колишня романтика, ви станете більше довіряти один одному. У перші 8 місяців 2018 року буде створено сприятливі умови для розвитку вашої кар'єри - скористайтеся цим. Ви отримаєте справедливу компенсацію за те, що багато працюєте. Довге очікування окупиться у рік Собаки. У жовтні та листопаді вас можуть очікувати значні бонуси від виконаної роботи.
У 2018 році на Близнюків чекають великі зміни в житті, ви переглянете ваші ідеали і принципи, можливо, кардинально зміните роботу. Рік Собаки пройде під знаком мудрості.

РАКИ

Цей рік буде для вас більш мирним і спокійним, ніж попередній. Ви в повній мірі відчуєте на собі підтримку друзів і турботу близьких. Улітку ви зіткнетеся із необхідністю визначитися, в якому напрямку рухатися далі - як в любовному плані, так і в кар'єрі.
У самотніх Раків зав'яжуться романтичні стосунки, проте дуже мало шансів, що вони будуть тривалими і переростуть у щось більше. Любовні пригоди очікують вас у першій половині року, а вже восени ви будете зайняті пошуком себе і новими захопленнями.
Перші три місяці для Раків будуть сповнені несподіваних бізнес-пропозицій. Не бійтеся ризикувати. Ризик у 2018 році буде виправданий.

ЛЕВИ

2018 рік стане для Левів періодом нових стосунків, знайомств і бізнес-союзів. Найвдаліший місяць у році - грудень. Саме в кінці року на вас чекає найбільша кількість приємних сюрпризів в особистому житті і в кар'єрі.
У любовному плані рік Собаки буде для Левів дуже насиченим. Вас чекає романтика і кураж, в тому числі з великою часткою ймовірності ви відродите стосунки з колишніми партнерами. Сімейні Леви у цьому році спробують відродити колишню пристрасть, і у них це вийде. Головне - не боятися експериментувати.
У фінансовому плані прислухайтеся насамперед до себе, критично ставтеся до порад навіть найбільш шанованих і успішних людей. У 2018 році багато можливостей для самореалізації. У кінці року на вас може очікувати несподівана пропозиція по роботі.

ДІВИ

У першій половині 2018 року Дівам варто зосередитися на кар'єрі. Вас чекає багато складнощів. Будьте уважні і обережні з колегами, не розповідайте зайвого. Успіх очікує тільки тих Дів, які будуть впевнені у своїх бажаннях, вирішать, чого вони хочуть від життя. Покажіть начальству, на що ви готові заради просування по кар'єрних сходах. Ваш ризик і сміливість будуть виправдані.
З великою часткою ймовірності давні дружні стосунки переростуть в романтичні. Це людина, яка вас добре розуміє, розділяє ваші пристрасті, не раз допомагала у важкі хвилини життя. Для сімейних Дів 2018 рік - ідеальний період, щоб знайти нові способи висловити свою емоційну, чуттєву сторону, здивувати і партнера, і самих себе.
Друга половина року буде для Дів більш спокійною і навіть трохи рутинною. Зірки рекомендують зосередитися на сім'ї і на внутрішньому світі.

ТЕРЕЗИ

Для Терезів 2018 рік буде наповнений подорожами і навчанням чомусь новому. Це сприятливий час піти на курси, про які ви давно мріяли - будь-то танці або вивчення іноземних мов. У травні Терези будуть сфокусовані на подорожах, в червні - на кар'єрі, в листопаді - на фінансах.
Терезів чекають нові романтичні зв'язки. Сімейні представники цього знака по-новому подивляться на партнера, він відкриється для вас з несподіваного боку. У жовтні або листопаді відбудеться зустріч з людиною з минулого.
У кар'єрному плані Терезів чекають великі зміни. Робота, яка ще рік тому здавалася вам ідеальною, у 2018 році перестане влаштовувати. Ви будете перебувати у пошуках чогось нового. Ваші труди будуть винагороджені. Терезів чекають бонуси від виконаної роботи.
Зірки рекомендують Терезам у 2018 році прислухатися до себе і своїх бажань і йти за мрією.

СКОРПІОНИ

Дисципліна і самоконтроль є вашими головними супутниками у 2018 році. Ви повинні ставити чіткі цілі і дотримуватися правил гри, уникати ризикованих ситуацій. Все нове найкраще починати у листопаді - це найсприятливіший час для зміни роботи, місця проживання, життєвих орієнтирів.
Нестачі у любові і романтики у Терезів не буде. Більш того, в 2018 році ви відкриєте нові чуттєві сторони своєї сексуальності. У стосунках із партнером не бійтеся експериментів, пробуйте щось нове.
У перші сім місяців 2018 року біля вас буде багато можливостей для подорожей. У поїздці можете познайомитися з людьми, які в майбутньому допоможуть вам в кар'єрі.

СТРІЛЬЦІ

Ключовими для Стрільців будуть стосунки. Саме на них ви повинні сфокусуватися. Це стосується як коханих, так і родичів, друзів, колег, ділових партнерів. Вибудовуйте стосунки, заводьте нові знайомства. Люди, яких ви впустите у своє життя, будуть поруч протягом довгих років. У 2018 році закладається міцний фундамент як для особистих, так і для бізнес-відносин.
Водночас у Стрільців з'являться нові обов'язки по роботі, можливе розширення ваших повноважень і навіть підвищення.
Стрільців чекає удача в судових процесах, давні суперечки вирішуватимуться на вашу користь.
Романтична інтрижка має всі шанси перерости у щось серйозне, але в цілому Стрільці в 2018 році будуть приділяти дуже мало часу любові. Їм буде не до цього.

КОЗЕРОГИ

У 2018 році зірки матимуть великий вплив на вашу роботу. У травні на вас чекають емоційні хвилювання, пов'язані з кар'єрою. У червні у вашому житті з'являться нові захоплення, творчість. А в листопаді приділіть увагу своїм друзям, можливо, сплануєте спільну відпустку.
Астрологи рекомендують Козерогам у 2018 році приділити особливу увагу своєму здоров'ю, в тому числі і душевному. Якщо у вас є хоча б найменші проблеми зі здоров'ям - негайно йдіть до лікаря.
У романтичному плані особливо активними будуть перші вісім місяців 2018 року. Будьте готові до нових знайомств, тримайте двері у своє серце відкритими. Сімейних Козерогів чекають неабиякі пристрасті. Ваші партнери будуть проявляти особливу увагу і турботу - оцініть це по достоїнству.
Козерогів у 2018 році очікують успішні бізнес-проекти, але запустити їх ви не зможете самі. Тому прислухайтеся до порад інших, приймайте їх допомогу.

ВОДОЛІЇВ

Біла смуга, яка почалася для Водоліїв у 2017 році, продовжиться. Зірки будуть прихильні до вас протягом всього року. На центральному місці у Водоліїв - романтичні стосунки. Можуть виникнути нові почуття і нові прихильності. Якщо ви давно у когось закохані і не наважуєтеся зізнатися, то зірки радять зробити це у жовтні 2018 року. Сімейні Водолії будуть дуже комфортно себе почувати у теперішніх стосунках.
На початку року у Водоліїв може виникнути різке бажання змінити роботу, але не поспішайте це робити. Зважте всі "за" і "проти". Цей спалах швидко відступить, ви зосередитеся на більш альтруїстичних і далекоглядних речах. За останні кілька років у вас були справжні американські гірки в сфері особистих фінансів. 2018 рік буде для вас відносно стабільним в плані грошей. Ваша робота окупиться.

РИБИ

У 2018 році астрологи радять Рибам зайнятися своїм будинком. Облаштувати його якомога затишніше, закінчити ремонт, можливо, переїхати на нове місце проживання. Силу і натхнення ви будете черпати у будинку і, як ніколи, зрозумієте значення фрази "Мій будинок - моя фортеця".
Рибам доведеться в 2018 році багато працювати, можливо, доведеться на якийсь час відмовитися від вихідних і відпустки. Але робота буде винагороджена у повній мірі. У грудні під час місячного затемнення Риб чекають цікаві пропозиції по роботі.
Змін в любовному плані для Риб не передбачається. Все буде спокійно і рутинно. Але саме ваш партнер буде головною опорою, в тому числі і у фінансовому плані.

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

330

Уже не перший рік мешканці будинку по вул.Ширшова, 3 у Вінниці скаржаться на одну із сусідок. Наразі двокімнатна квартира на другому ...

304

    Батьківщина «Щедрика» - Тульчин – цієї суботи чекає у гості всю Україну. 16 листопада пройде перший фестиваль мистецтв «Від Щедрика ...

270

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької облради, громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини» та Український...

262

Спеціальні датчики температури, тиску, затоплення та руху встановили у Вінниці у підвалах багатоквартирних будинків по вул.Ващука,14, ...

261

12 листопада на вулиці Костянтина Василенка патрульні поліцейські затримали хлопця, в якого виявили наркотичні речовини. Правопорушник ...