Ексклюзивний Фен-шуй прогноз на 2018 рік

Ексклюзивний Фен-шуй прогноз на 2018 рік

Як і де правильно поставити ялинку, кому потрібний оберіг і чому не варто дарувати на Новий рік фігурку собаки

  Нові Енергії Земляного Собаки - господаря наступного 2018-го року, у свої права у повній мірі вступлять 4 лютого. Яким він буде, наступний рік? Спеціально для читачів "Міста" фен-шуй прогноз склала професійна консультантка, викладачка Китайської Метафізики Тамара Наришкіна.

  Собака - розумний, чесний і відкритий. Він надійний друг і захисник, покликаний захищати будинок та інтереси членів сім'ї. Символом 2018 року є Земляний Собака, який сидить на горі. Він добре бачить ситуацію, вміє відрізняти ворогів від друзів і цілком адекватно реагує на загрози. Собака 2018 року стоїть на сторожі свого будинку, він у будь-який момент готовий дати відсіч ворогам і брехунам, хитрістю і підлістю вони не обдурять інтуїцію Собаки!

  З огляду на загальну енергетичну характеристику року, можна зробити висновок, що у новому 2018 році Удача буде на боці тих, хто розумний, чесний і незалежний у своїх принципах і судженнях, на боці людей високоморальних і відповідальних. Якщо ви готові дотримуватись принципів моралі і духовності, думати і діяти з повною відповідальністю за свої вчинки - то рік для вас стане вдалим. Дослухайтесь до своєї інтуїції - і ваш "нюх" вам завжди скаже правду!

  Незважаючи на те, що нововведення не будуть затребувані у 2018 році, зміни все ж будуть. Це може бути переїзд, зміна місця проживання, зміна права власності, зміна роботи, соціального статусу тощо. У першу чергу такі зміни можуть зачепити тих людей, у кого у карті долі є Собака, Дракон, Коза і Бик.

  Якщо ж у вашій карті долі є Бик і Коза, то з приходом новорічного Собаки, може виникнути небезпека земного покарання: це може спричинити проблеми із зайвою вагою, захворюванням шлунку, підшлункової і навіть раку… Таким людям потрібно боятися обвалів, лавин, терактів, є вірогідність загинути на війні. Особливо уважним слід бути у липні, жовтні 2018 року і у січні 2019! Можна, звісно, порекомендувати носити при собі як кулон або брелок фігурку Кролика. Це допоможе знизити вплив володаря року Собаки. Але це все, звісно, індивідуально…
Якщо для вас корисні елементи Землі і Металу, то з приходом Собаки шанси на Удачу у таких людей збільшуються.
Люди, чий рік народження закінчується на 9, у 2018 році можуть відчувати деякі фінансові труднощі, у них можуть виникнути непередбачені фінансові витрати. Утім, втрати можуть бути не тільки у фінансовому або матеріальному плані.

  У зоні ризику опиняться люди, народжені у рік Півня. Слідкуйте за своїм здоров'ям. Не варто перевантажувати себе роботою і брати на себе надмірні обов'язки. Інакше ви ризикуєте отримати проблему з хребтом і головні болі.
Хотілося б сказати більше, але Земляний Собака 2018 року діятиме вибірково та індивідуально. Напасти може раптово і несподівано, подія може трапитися, як землетрус, якого не чекали.

Ялинка - як активатор Удачі

  Оскільки багато у нашому житті залежить від нас самих, то у нас є можливість зробити наступаючий Новий 2018 рік Жовтого Собаки вдалим і щасливим. Звичайно, до зустрічі Нового Року слід готуватися заздалегідь, бо ж пам'ятаєте прислів'я: "Як зустрінеш Новий Рік, таким він і буде!". Наприклад, ми можемо зробити з новорічної ялинки активатор Грошової Удачі! Для цього ми поєднуємо 3 складових: час-місце-людина.
Таким чином, Новорічну ялинку потрібно встановлювати:
27 грудня - цей день, на жаль, не підходить для людей, народжених у рік Коня. Година Бика з 01.00 до 03.00, година Мавпи з 15.00 до 17.00, година Півня - з 17.00 до 19.00.
31 грудня - на жаль, цей день не підходить для людей, народжених у рік Собаки. Година Змії - з 09.00 до 11.00, години Півня - з 17.00 до 19.00, години Свині - з 21.00 до 23.00.
Щоб ваша новорічна ялинка працювала, як Активатор Грошової Удачі, то її варто встановлювати у правильних секторах.

Новорічна ялинка - в секторі Північного Сходу.

  Вирішить проблему самотності, активує ваш творчий потенціал, енергію зростання і розвитку.
Якщо вам потрібні нові романтичні стосунки, ви хочете вийти заміж або одружитися, привнести у своє сімейне життя новизну стосунків, придати їм романтичне забарвлення, налагодити стосунки у сім'ї і відродити кохання - тоді сектор Північного Сходу найбільш підходящий для встановлення новорічної ялинки!
Також встановіть ялинку у цьому секторі, якщо ви творча людина і відчуваєте себе спустошеним. Ви отримаєте новий заряд Енергії, вам відкриється новий творчий потенціал, до вас прийдуть нові ідеї, натхнення і загалом з'явиться бажання творити!

Новорічна ялинка - в секторі Північного Заходу.

  Активація Енергій Північного Заходу буде корисною для сфери нерухомості, ріелторів, медичних працівників, фармацевтів. Особливо, якщо у вас є приватна медична практика, аптечний бізнес або бізнес у сфері нерухомості. Якщо ви представник цих сфер діяльності, то спокійно можете встановити новорічну ялинку у секторі Північного Заходу. Спрацювавши, як активатор Енергій, вона збільшить ваші шанси на успіх і активує ваші грошові потоки. Але тільки у цих сферах діяльності. Ризик, пов'язаний з придбанням нерухомості, буде виправданий і принесе великий фінансовий Успіх.

Новорічна ялинка у Західному секторі.

  Активація Енергій Західного сектора дасть поштовх і прискорення процесів у вашому житті, допоможе зрушити справи з мертвої точки, направити у ваше життя нові грошові потоки, збільшить ваші шанси на кар'єрне зростання і процвітання. Звичайно, конкурентна боротьба може загостритися, але що поробиш, Успіху завжди заздрять.
Маленький нюанс - якщо ви хочете використати ялинку як Активатор Енергій процвітання, росту і розвитку, тоді встановлюйте її у цих секторах як можна ближче до зовнішнього периметра вашого житла. І важливо: щоб активувати Енергії, варто пам'ятати, що на ялинці обов'язково мають бути святкові вогники! Саме вони запустять рух потрібних нам Енергій і виконають роль активатора.

Як прикрасити ялинку

  Щодо кольорового рішення новорічних іграшок на ялинці, то я, чесно кажучи, не вважаю істотним вплив кольору на активацію Енергій сектора! Зрештою у кожній родині є традиції, є пам'ятні іграшки з дитинства або іграшки, що дісталися від бабусь, від батьків, з якими пов'язані приємні спогади, що зберігають тепло і любов наших близьких.
Оскільки ми розглядаємо зустріч Нового 2018 року Земляного Собаки, з точки зору Фен-Шуй, тобто впливу Енергій, безумовно, Енергія живої ялинки сильніша, ніж штучної. Хоча в обох випадках - це всього лише символи Нового Року.

Що краще дарувати на Новий Рік

  Який же Новий Рік без подарунків? Подарунки люблять усі: як дарувати, так і отримувати. І чим більше подарунків - тим нам приємніше, і тим більше задоволення ми отримуємо як даруючи, так і одержуючи. Головне - аби подарунок був від душі.
Позаяк ми розглядаємо зустріч Нового року з точки зору використання Енергій, то даю вам рекомендацію або застереження з приводу новорічного подарунка.
До Нового року прийнято дарувати фігурку тваринки символу прийдешнього року. Проте чи принесе він удачу тим, кому його подарували?
Фігурка тваринки наступаючого року в його різних видах, символізує Князя Року! А Князь Року вимагає трепетного і шанобливого ставлення.
Наступаючий Новий 2018 рік - рік Земляного Собаки. Відповідно, Собака буде символізувати Князя Року. Тому фігурки собаки не даруємо! А вручаємо подарунки від душі, щирого серця.

Клеїмо шпалери і вішаємо картини після свят
Багато із нас напередодні Нового року прагнуть до обновок: оновити не тільки гардероб, але й квартиру, шпалери, меблі і т.д.. Однак не варто забувати про Енергії, які є у вашому будинку, особливо, якщо ви захотіли оновити квартиру і затіяли ремонт, або ж купили нову картину і вирішили повісити її на стіну. Здавалось би, цілком буденні справи. Утім вони можуть суттєво ускладнити ваше життя і навіть додати неприємностей - адже, забиваючи гвіздки у стіну, можна потривожити негативні енергії. Тож масштабне оновлення житла краще відкласти на післяноворічний період. І варто знати, що найбільш небезпечні сектори для ремонту у будинку у прийдешньому 2018-му році - це Північ, Північний Захід і Південний Схід.
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

348

Уже не перший рік мешканці будинку по вул.Ширшова, 3 у Вінниці скаржаться на одну із сусідок. Наразі двокімнатна квартира на другому ...

326

    Батьківщина «Щедрика» - Тульчин – цієї суботи чекає у гості всю Україну. 16 листопада пройде перший фестиваль мистецтв «Від Щедрика ...

285

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької облради, громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини» та Український...

279

Спеціальні датчики температури, тиску, затоплення та руху встановили у Вінниці у підвалах багатоквартирних будинків по вул.Ващука,14, ...

275

12 листопада на вулиці Костянтина Василенка патрульні поліцейські затримали хлопця, в якого виявили наркотичні речовини. Правопорушник ...