"Підтримай Вінницю on-line!"

Вінничан закликали проголосувати за Сергія Моргунова у рейтингу мерів-інноваторів

  Видання "Українська правда" спільно з Міжнародним самітом мерів проводить завершальний етап online-голосування, із визначення переможця рейтингу міських голів серед ТОП-5 фіналістів. Наразі мер Вінниці Сергій Моргунов набрав 36% голосів. Громадські активісти закликали вінничан підтримати мера міста і проголосувати за Сергія Моргунова як кращого мера-інноватора на сайті "Української правди".
Голосування триватиме до 11 січня 2018 року. До 11 січня діятиме і "Наша ініціатива" - громадська кампанія.

  - Ми зараз звертаємось не тільки до вінничан, а й усіх тих, хто був у Вінниці і бачив ті інновації, які є і гарно працюють у нас. Звертаємось до всіх, хто хоче справжніх реформ та підтримує децентралізацію на місцях, - зазначила одна із організаторів акції "Підтримай Вінницю online!" Христина Коваленко. - Ми вважаємо, що статус інноваційного міста є справедливим для Вінниці, тому закликаємо вінничан це підтвердити і проголосувати.

  Чому громадські активісти підтримують Вінницького міського голову Сергія Моргунова?
- Я - студент Донецького національного університету ім.Стуса. Прийнято вважати, що інноваційність - це завжди ІТ- технології. Ми торік виграли конкурс ІТ-проектів у сфері демократії, і зараз ми у Вінниці на етапі фінального упровадження сервісу. Це новий сервіс, яким зможете користуватися з 2018 року - додатки у смартфони, де ви зможете створювати звернення до "Цілодобової варти", матимете онлайн-чат із "Цілодобовою вартою". Також можна буде читати новини, які ви оберете під час реєстрації. Це буде адресна інформації для кожного жителя. Більше року тому у нас була лише ідея. Команда Вінницької міської ради повністю нас підтримала, і навіть двох студентів влаштували на роботу, - каже представник проекту INFORMER FOR CITIZENS Назар Дяків.

  За словами активістки Ганни Воронюк, важливим є те, що на вулицях міста встановили USB-зарядки для мобільних телефонів.
- Це величезні плюс для молоді, яка постійно "сидить" у гаджетах. Також додалося багато локацій для фотографування, адже зараз ера селфі. Гарні фото можна зробити, наприклад, біля геометричної фігури на Київській та на проспекті Космонавтів. Загалом, у кожній частині міста є така локація, яка заслуговує на увагу. Молодь має де реалізовувати свої творчі ідеї, виступати із своїми гуртами, проводити тренінги та майстер-класи. Приємно, що міська влада це підтримує. Зовсім недавно відкрився "Level 80" саме за підтримки міської ради. І нас відрізняє від інших те, що у нас все безкоштовно, - переконана Ганна.
- Міська влада велику увагу приділяє інноваціям у різних сферах життя міста. І найголовніше, що у цьому є діалог з громадськістю, зі спільнотами - це форми опитування, голосування. Є можливість початківцям-промисловцям розпочати свій бізнес, створити нові робочі місця і нові можливості. Це теж інноваційний підхід у цій сфері. Якщо брати сферу ІТ-технологій, то розроблена і впроваджується інноваційна концепція технопарку. Сподіваємося, що навесні 2018 року почнеться практичне її впровадження, - розповів Іван Полюкович - представник ІТ-кластеру у Вінниці.

  Представниця Фонду Громад "Подільська громада" Марина Сидоріна додає, що одна із міських інновацій - це аукціон проектів, який уже два роки поспіль проводиться у Вінниці.
- Це чудовий майданчик, де видно співпрацю влади, громади і бізнесу, - вважає Марина Сидоріна.
Учасники прес-конференції наголосили, що дуже важливо розуміти кожному: що віддавши свій голос за вінницького мера Сергія Моргунова - це голос саме за Вінницю. На сторінці у Фейсбук "Підтримай Вінницю online!", вони виставлятимуть гарні коментарі та фото, які стосуються міста.
Хто стане переможцем мером-іноватором дізнаємося 12 січня.
 

До речі

За результатами попередніх етапів проекту до ТОП-5 мерів-інноваторів увійшли: Вінницький міський голова Сергій Моргунов, очільник Тростянця (Сумської області) Юрій Бова, голова міста Долина Володимир Гаразд, Віталій Луков з Вознесенська та мер Житомира Сергій Сухомлин.

 


Інна МАРТКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1004

Дорожньо-транспортна пригода за участі велосипедиста та автомобіля « Fiat Scudo» сталась 5 листопада у Бершаді. У результаті аварії ...

452

Увечері п’ятого листопада камери ситуаційного центру відеоспостереження Ситуаційного центру зафіксували ДТП із потерпілими на ...

370

Вагому суму в 454,8 мільйонів гривень перерахували платники податків області на модернізацію та реформування української армії впродовж ...

362

Вінницький відділ поліції ГУНП у Вінницькій області встановлює особу невідомого чоловіка, тіло якого знайшли на платформі ...

361

Кандидат технічних наук, доцент кафедри електроніки та наносистем Вінницького національного технічного університету Олена Жагловська...