Політичну партію УНА-УНСО очолив Сергій Чумак

Політичну партію УНА-УНСО очолив Сергій Чумак

Вінничанин Сергій Чумак очолив політичну партію УНА-УНСО (Українська національна асамблея - Українська націоналістична самооборона).

  Його кандидатуру як керівника партії підтримали на з’їзді у Києві.
Сам Сергій Чумак каже, що зміни партійного курсу не відбулося, а підтримка його кандидатури - це скоріше розширення цього курсу.
- Командиром ГО УНСО залишається Валерій Бобрович, він - як гарант того, що я не зіб’юсь на манівці, - прокоментував «Місту» Сергій Чумак. – Потрібно визнати, що наша організація сьогодні дещо обезкровлена. Тож потрібно розширяти і зміцнювати структуру.

 Відтак новий керівник партії УНА-УНСО планує відновити поїздки по областях, щоб донести до людей цінності, які сповідує ця партія, а також мобілізувати активних людей.
- Мобілізація активних і небайдужих і так сьогодні відбувається, але не на партійному тлі, а у напрямку ЗСУ і у волонтерській діяльності, - пояснює Сергій Чумак. – Але ж ми є ще і політичною структурою, тож потрібно займатись і цим напрямком.

  Як новий керівник партії Сергій Чумак планує підняти питання політв’янів Кремля. Це близько сотні наших співвітчизників.
УНСО – одна з тих організацій, яка взяла участь у протестах у Києві, активність яких нині підтримує Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі. Водночас Сергій Чумак запевняє, що вони «не входять у цей військовий табір» і говорити про підтримку певних політиків – зайве.

  - Ми підтримуємо гасла і ті вимоги, які прозвучали. Їх три. І одна з них – це зміна виборчого законодавства. Щодо розпуску парламенту – то я не бачу зараз у цьому сенсу. Спершу потрібно вимагати виконання озвучених вимог, а потім уже повертатися до питання виборів. Щоб на 19 рік ми вийшли з новим законодавством, - пояснює Сергій Чумак.
До рішення на з’їзді про нового керівника політичну партію УНА-УНСО очолював Костянтин Фуштейн, теж вінничанин.
Сергій Чумак був заступником голови партії, очолював Вінницьку організацію УНА-УНСО.

  Політична партія УНА-УНСО – українська політична партія націоналістичного спрямування. Заснована у серпні 1991 року. З теперішньою назвою зареєстрована Мін’юстом у серпні 2015 року.
Партія є наступницею організації УНА-УНСО Героя України Юрія Шухевича, який керував організацією до 2014 року до обрання народним депутатом.
ГО «УНСО» є силовим крилом партії.

 

 


Ірина ЖУККоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

565

    Батьківщина «Щедрика» - Тульчин – цієї суботи чекає у гості всю Україну. 16 листопада пройде перший фестиваль мистецтв «Від Щедрика ...

485

Уже не перший рік мешканці будинку по вул.Ширшова, 3 у Вінниці скаржаться на одну із сусідок. Наразі двокімнатна квартира на другому ...

444

Вінницьку школу №10 утеплять, тут також замінять вікна і двері на енергозберігаючі. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міський ...

426

12 листопада на вулиці Костянтина Василенка патрульні поліцейські затримали хлопця, в якого виявили наркотичні речовини. Правопорушник ...

411

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької облради, громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини» та Український...