"Укроборонпром" робить ставку на Вінниччину

"Сучасні виклики обороноздатності держави та перспективи імпортозаміщення на підприємствах машинобудівної галузі".

  Таку назву мала нарада, яка 25 жовтня зібрала у Вінницькій облдержадміністрації керівників тридцяти найбільших промислових підприємств машинобудівної галузі краю, представників місцевої влади і керівників департаментів Державного концерну "Укроборонпром", включно з його керівником Романом Романовим.

  - У лютому 2016 року ми разом із Романом Анатолійовичем підписали Меморандум про співпрацю між Державним концерном "Укроборонпром" і Вінницькою облдержадміністрацією, який є прикладом ефективної тісної співпраці. Він включає весь комплекс питань відносно активізації та більш інтенсивної завантаженості потужностей машинобудівних підприємств. І на сьогодні ми бачимо потужний поступ уперед, - зауважив голова Вінницької облдержадміністраії Валерій Коровій.

 У свою чергу, генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов наголосив, що розраховує на розширення співпраці і навіть зачитав чималий список із назвами вінницьких підприємств, з якими "Укроборонпром" готовий цю співпрацю налагоджувати. Серед них - фірма "Нормаль", КМП "Бліц", ТОВ "Електроснаб", ТОВ "Простор лтд" і т.д.
Особливу цікавість у присутніх викликала історія створення на базі "45-го експериментального механічного заводу" українсько-американського підприємства з виробництва автокомплектуючих та перспективи його розвитку.

  - У червні ми підписали договір, на той момент ще нічого не існувало, - каже Роман Романов. - А зіраз ми вже говоримо про те, що у грудні відбудеться запуск цього підприємства. І з тестового режиму переведемо його на повноцінний режим роботи.

  Представники "Укроборонпрому" приємно вражені такими темпами, а у вінницькій владі зауважують, що це обумовлене взамовигідністю такої співпраці.
- Ще три місяці тому важко було повірити, що в жовтні на цих потужностях вже працюватимуть 300 людей, а до кінця року тут буде 600 робітників, - каже Валерій Коровій. - Для нас створення такого підприємства є напрацюванням інструментів і механізмів для вирішення цілого ряду проблем, які на сьогоднішній день у нас є. Підприємства, які будувались за радянських часів і мають великі площі, часто є неадаптованими до сучасних систем організації праці. Ми відпрацьовуємо нові технології, вчимося, як не керуватися на виробництві старими принципами.

  Загалом у минулому році концерн "Укроборонпром" виготовив на вінницьких підприємствах продукції на 60 млн. грн. У 2017 році збільшення об'ємів виробництва сягнуло 168 млн. грн.
- У наступному році плануємо випустити тут товарної продукції приблизно на 380 млн. грн, - обіцяє Роман Романов.
 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

4312

Родина з Луганська каже, що кращого за Вінницю міста ще не бачили Життя для Світлани Петрищевої і її сім'ї розділилося на "до" і "після" ...

242

У Вінниці запустили систему пошуку дітей за допомогою СМС Із 14 вересня поліція Вінниччини долучилась до соціального проекту "Пошук ...

234

Жителька приміського села Іллінецького району, яка звикла ходити з райцентру додому пішки і якій протягом тривалого часу ніщо не ...

223

17 вересня перестало битися серце неймовірно сильної і талановитої жінки Раїси Панасюк.  45-річна громадська діячка за своє непросте ...

196

У Вінниці 13 вересня у залі засідань міської ради почесні грамоти та грошові премії отримали четверо поліцейських, які менш ніж за два ...