"Укроборонпром" робить ставку на Вінниччину

"Сучасні виклики обороноздатності держави та перспективи імпортозаміщення на підприємствах машинобудівної галузі".

  Таку назву мала нарада, яка 25 жовтня зібрала у Вінницькій облдержадміністрації керівників тридцяти найбільших промислових підприємств машинобудівної галузі краю, представників місцевої влади і керівників департаментів Державного концерну "Укроборонпром", включно з його керівником Романом Романовим.

  - У лютому 2016 року ми разом із Романом Анатолійовичем підписали Меморандум про співпрацю між Державним концерном "Укроборонпром" і Вінницькою облдержадміністрацією, який є прикладом ефективної тісної співпраці. Він включає весь комплекс питань відносно активізації та більш інтенсивної завантаженості потужностей машинобудівних підприємств. І на сьогодні ми бачимо потужний поступ уперед, - зауважив голова Вінницької облдержадміністраії Валерій Коровій.

 У свою чергу, генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов наголосив, що розраховує на розширення співпраці і навіть зачитав чималий список із назвами вінницьких підприємств, з якими "Укроборонпром" готовий цю співпрацю налагоджувати. Серед них - фірма "Нормаль", КМП "Бліц", ТОВ "Електроснаб", ТОВ "Простор лтд" і т.д.
Особливу цікавість у присутніх викликала історія створення на базі "45-го експериментального механічного заводу" українсько-американського підприємства з виробництва автокомплектуючих та перспективи його розвитку.

  - У червні ми підписали договір, на той момент ще нічого не існувало, - каже Роман Романов. - А зіраз ми вже говоримо про те, що у грудні відбудеться запуск цього підприємства. І з тестового режиму переведемо його на повноцінний режим роботи.

  Представники "Укроборонпрому" приємно вражені такими темпами, а у вінницькій владі зауважують, що це обумовлене взамовигідністю такої співпраці.
- Ще три місяці тому важко було повірити, що в жовтні на цих потужностях вже працюватимуть 300 людей, а до кінця року тут буде 600 робітників, - каже Валерій Коровій. - Для нас створення такого підприємства є напрацюванням інструментів і механізмів для вирішення цілого ряду проблем, які на сьогоднішній день у нас є. Підприємства, які будувались за радянських часів і мають великі площі, часто є неадаптованими до сучасних систем організації праці. Ми відпрацьовуємо нові технології, вчимося, як не керуватися на виробництві старими принципами.

  Загалом у минулому році концерн "Укроборонпром" виготовив на вінницьких підприємствах продукції на 60 млн. грн. У 2017 році збільшення об'ємів виробництва сягнуло 168 млн. грн.
- У наступному році плануємо випустити тут товарної продукції приблизно на 380 млн. грн, - обіцяє Роман Романов.
 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

523

    Батьківщина «Щедрика» - Тульчин – цієї суботи чекає у гості всю Україну. 16 листопада пройде перший фестиваль мистецтв «Від Щедрика ...

461

Уже не перший рік мешканці будинку по вул.Ширшова, 3 у Вінниці скаржаться на одну із сусідок. Наразі двокімнатна квартира на другому ...

419

Вінницьку школу №10 утеплять, тут також замінять вікна і двері на енергозберігаючі. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міський ...

400

12 листопада на вулиці Костянтина Василенка патрульні поліцейські затримали хлопця, в якого виявили наркотичні речовини. Правопорушник ...

385

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької облради, громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини» та Український...