На базі 45-го заводу вироблятимуть запчастини до Mercedes

На базі 45-го заводу вироблятимуть запчастини до Mercedes

Шукають робітників: обіцяють гарні умови праці та  конкурентну заробітну плату

  У жовтні у Вінниці підприємство "Електричні системи" планує розпочати виробляти кабелі, шнури та джгути для різних частин автомобіля Mercedes. Підприємство працюватиме на базі вінницького 45-го заводу. До кінця цього року на підприємство хочуть набрати 700 робітників, а до кінця 2018-го - понад дві тисячі.

  - Ми зробили перший "прольот" виробництва, вже приймаємо обладнання. Тиждень нам потрібно на його монтаж, з чим допоможуть колеги з Румунії. І десь через тиждень до нас приїде перша бригада вже навчених працівників з Івано-Франківська, яка протягом трьох місяців там перебувала на стажуванні. Тоді ми вже приступатимемо до роботи. На другому і третьому "прольотах" ми плануємо до середини жовтня завершити всі ремонтні роботи, - розповів директор ДП "Електричні системи" Олександр Тіщенко.

  Тож поки тривають будівельні і налагоджувальні роботи, компанія запрошує на роботу працівників.

  - Середня заробітна плата на підприємстві становитиме 6500 грн. Бажаючим у нас працювати варто звернутися у відділ кадрів та пройти співбесіду. Дивимося на моторику рук, уважність та чи розрізняє людина кольори. Нам потрібні налагоджувальники станочного обладнання, менеджери з володінням англійською мовою, логісти, робітники, - додав Олександр Тіщенко.

  Підприємство працюватиме завдяки підписаному договору про співпрацю між Державним підприємством "Електричні системи" та корпорацією "Delphi", кілька місяців тому. Його підписали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, аташе з питань торгівлі США Мішель Сміт і генеральний директор концерну "Укроборонпром" Роман Романов.

  - За нашими підрахунками близько 30% жителів Вінниці та області працює в так званому сірому ринку зайнятості. І сама ідея цього проекту полягала в тому, що створення лише виробничих місць у цьому бізнесі дасть можливість працевлаштуватися більше двом тисячам вінничан. Наше прохання, яке ми ставили перед компанією "Delphi" в переговорному процесі, було достатньо простим - створити максимальну кількість робочих місць і задекларувати заробітну плату, яка має бути принаймні на 20-30% більшою, ніж в середньому на ринку міста Вінниці, - розповів Валерій Коровій.
Загалом у цей проект інвестують до 10 млн. євро.

  - Якщо говорити про налагодження виробництва - це етап системної роботи, який ми маємо в рамках Стратегії розвитку міста "Вінниця-2020". Адже це створення нових робочих місць та комфортних умов для роботи, і не тільки для мешканців Вінниці, а й всієї області. Також це додаткові надходження до бюджету Вінниці, що тягне за собою і розвиток інфраструктури.

  За словами мера Вінниці, цього року має бути виготовлена проектно-кошторисна документація на реконструкцію дороги: від Будинку офіцерів до 45-го заводу.
- У наступному році уже плануємо розпочати роботи. За принципом, як це зробили на Космонавтів. Для працівників заводу потрібно буде розглянути особливий графік руху громадського транспорту, - зауважив Сергій Моргунов.

Підприємство планує підвозити своїх працівників до роботи в радіусі 50 кілометрів
 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

825

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

638

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

428

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

372

17 жовтня у Будинку офіцерів відбудеться безкоштовний показ вистави, ролі у якій виконують учасники АТО, волонтери та члени їх родин.  ...

371

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...