Другі на Всеукраїнських змаганнях "Олімпійське лелеченя"

Другі на Всеукраїнських змаганнях

У Києві відбувся фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя".

  Протягом тижня 300 переможців обласних етапів із 25 регіонів України навчались, перемагали, дружили у Міжнародному дитячому центрі "Артек". Цей проект став можливим завдяки НОК України.

Вінниця плюс Ладижин

  Вінницька збірна складалася із 6 учнів 12-14 років школи №27 обласного центру і 6 - із Ладижинської школи №4. Бо саме ці команди посіли перші два місця на обласному етапі "Олімпійського лелеченяти". І, згідно, із положенням, переможець попереднього року не мав права у повному складі представляти регіон на Всеукраїнському фіналі.
Медалі розігрувалися у 4-х видах програми: "Презентація команд", "Олімпійська вікторина", "Комбінована естафета" і "Волейбол" (уперше). Новацією стало й те, що разом із членами команди до "Артеку" завітали і "Юні лідери", які стали опорою і підтримкою для команд та помічниками - для педагогів-організаторів й оргкомітету. "Юним лідером" від Вінниччини був студент Антон Грєвцев, який чимало посприяв нашим юним спортсменам.

Срібло у волейболі

  - Про змагання з волейболу стало відомо лише за кілька днів до стартів. Але вінничани виступили в цьому виді чудово і здобули срібло. Вони також посіли високі позиції в інших видах програми, - розповіла відповідальний секретар відділення НОК України у Вінницькій області Тетяна Шмаль.
Головні призи отримали команди, які посіли перші три місця у загальнокомандному заліку. "Бронза" - у представників Івано-Франківщини і Дніпропетровщини. Друге місце - у стабільної команди з Вінницької області. А переможцем заліку стала команда з Донеччини.

  Всі переможці та призери отримали кубки, медалі, дипломи, набір учасника "Olympic Moves", а також футболки, шорти і кепки від офіційного екіпірувальника Олімпійської збірної компанії "PEAK" й сертифікати на отримання тенісного столу, універсальних воріт і набору для гри у флорбол.

Нагороджували олімпійці

  В урочистій церемонії закриття брали участь почесні гості - начальник управління Олімпійського руху НОК України, бронзова призерка Олімпійських ігор зі стрибків у воду Анна Сорокіна і директор співдружності "Незламні" МДЦ "Артек" Володимир Бабич. А також олімпійці - дворазова срібна призерка Олімпійських ігор з академічного веслування Світлана Мазій, срібні призери Олімпійських ігор з вільної боротьби Валерій Андрійцев і біатлону Олена Петрова та інші.

  Вінницьку збірну зустрічали на залізничному вокзалі голова відділення НОК України у Вінницькій області Павло Хникін і Тетяна Шмаль. Вони подякували юним спортсменам за чудові виступи.

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

310

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

241

У Жданівській об’єднаній територіальні громаді, що у Хмільницькому районі відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики ...

219

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

213

Спеціально обладнаний автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, урочисто передано ...

209

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...