Казка - із добром і філософією:

Казка - із добром і філософією:

Вінницький театр ляльок розпочав ювілейний сезон з "Подорожі маленької зіроньки"

  Музичною казкою "Подорож маленької Зіроньки" відкрив свій ювілейний 80-й сезон Вінницький обласний академічний театр ляльок "Золотий ключик".
Режисер-постановник Людмила Земелько сподівається, що вистава зацікавить як наймолодших глядачів, так і школярів та навіть дорослих.

  - Ляльки, створені для вистави, - дуже милі й цікаві, це - знайомі всім дітям персонажі, а дещо філософський сюжет п'єси - про наше покликання, не залишає байдужими й дорослих, - каже Людмила Земелько.
За сюжетом, маленька Зіронька вирішила спуститись на землю, аби приносити комусь користь, а не просто сяяти на небі й розважатися з подружками-зірками…

  - Ми з сином прийшли вперше до театру ляльок, йому тільки три з половиною роки. Я дуже боялася, що він не висидить майже годину. Але навпаки - йому було дуже цікаво: усі герої казки - знайомі, синові дуже сподобалося, каже, що хоче ще сюди прийти, - ділиться враженнями вінничанка Катерина.

  - Мені сподобалась вистава, вона - про Зіроньку, яка впала на землю, бо думала, що комусь потрібна на землі, але насправді вона потрібна на небі. Я сам дуже люблю дивитися на зорі, можливо, колись теж придумаю схожу казочку, - каже семирічний Вадим.

  - Дуже добра казка, емоцій дуже багато. Такої доброти нам дуже бракує у наш непростий час, - говорить мама 5-річної дівчинки Світлана.
Для своєї постановки режисер Людмила Земелько використала п'єсу молодого драматурга Микити Шмитька "Зіронька", яку українською переклала Наталія Ігнатьєва. А в музичному оформлені звучали мелодії сучасних композиторів Рафаеля Бо та Макса Штайнера і пісні на слова самої Людмили Земелько.

  - Я переглянула цю роботу із великим задоволенням і цікавістю. Вистава цікава в різних аспектах, - говорить заступник директора Вінницького обласного академічного муздрамтеатру імені Садовського Марія Скрипник. - П'єса надзвичайно добра і зрозуміла для дітей. Дійові особи яскраві і такі, що запам'ятовуються. Обов'язково прийду з внуками на цю виставу, тому що вона є доступною для малят, вони можуть усе зрозуміти і навіть в маленькому віці можуть собі поставити запитання: "А чим я можу бути корисним?". Це так важливо у нашому житті.

 - Вистава проста для розуміння, але вона не примітивна. Я намагалася дивитися очима дітей. Як дитині, мені було б дуже цікаво, весело і дуже казково. А як дорослій - мимоволі замислюєшся: а яку користь ти приносиш світу, чи допомагає комусь світло твоєї душі? Ця вистава, вважаю, - чергова творча перемога всього театру, - каже головний редактор сайту "ВінницяОк" Світлана Вишневська.

  Акторський ансамбль гармонійно поєднав гру провідних акторів та молоді. Роль Зіроньки виконує досвідчена Людмила Дюкарева. Заслужена артистка України Олена Андрушко створила оригінальні характери трьох персонажів вистави: Ведмедиці, Жаби та одного із Сичів. Майстерність у створені образів проявили також Галина Тарусова і Юрій Марцінов.
У другому складі задіяні молоді талановиті актори Ірина Огородник, Олександр Корнєєв та Владислав Лісніченко.
 


Сергій МАЛАМУРАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

482

Бійці принесли і виклали на сходах облдержадміністрації три торби землі   Майже двадцять учасників АТО з Хмільницького, Барського, ...

468

У Вінниці 21 листопада вшанували пам`ять Небесної Сотні та героїв АТО.   У День Гідності та Свободи представники влади, громадськості та ...

453

Загинув 27-річний чоловік, який кілька місяців тому повернувся з АТО   У цю дев'ятиповерхівку на 600-річчя,70 рятувальники виїхали гасити ...

125

Грабіжники обстріляли автомобіль підприємців і відібрали 30 кілограмів золота   Двох вінницьких підприємців, які кілька днів були у ...

119

Головний спеціаліст відділу інформації Державного архіву Вінницької області згадав уродженців Вінниччини, які займали чільні місця в ...