Олімпійські резерви вінницького боксу

Олімпійські резерви вінницького боксу

Боксери вінницької Ліги "Олімпійські резерви", яку очолює Сергій Чорноокий, останнім часом здобули низку гучних перемог на всеукраїнському рівні.

Став кандидатом у майстри

  У Кропивницькому на всеукраїнському турнірі пам'яті тренера Віктора Звєрєва відзначився наш 19-річний супертяж (вагова категорія понад 91 кг) Іван Юренко. Вихованець вінницької ШВСМ (директор - Андрій Корнійчук) став бронзовим призером серед чоловіків. Кандидат у майстри спорту Іван Юренко лише цього року почав боксувати серед дорослих. Раніше він був призером низки всеукраїнських змагань серед молоді.
- Уже готуюся до чемпіонату України серед чоловіків до 22 років. Він відбудеться у жовтні у Кропивницкому. Прагну стати абсолютним чемпіоном України і рухатися далі, - відзначив Іван Юренко.

  На юнацькому чемпіонаті України у Чернівцях 16-річний Максим Тітаренко став бронзовим призером. Він боксує п'ять років. Уперше став призером країни і таким чином виконав норматив кандидата у майстри спорту.
- Я провів у Чернівцях чотири бої. Переміг двох призерів чемпіонатів України і навіть призера чемпіонату Європи. Прагну підкорити вершину майстра спорту. П'ять разів на тиждень відвідую тренування. Вдома також переглядаю кращі бої Василя Ломаченка і Олександра Усика, - сказав Максим Тітаренко.

Рівняння - на батька

  На всеукраїнських змаганнях "Юний спартаківець" (серед дітей до 14 років) у Скадовську представники Ліги "Олімпійські резерви" Федір Фріз-молодший і Дмитро Косенюк стали чемпіонами, а Дмитро Якубишин - фіналістом. На аналогічному чемпіонаті у Харкові "Юний динамівець" Косенюк і Якубишин здобули "золото", а Фріз - "срібло".

  - У фіналі турніру у Складовську я виграв нокаутом уже у першому раунді. Також мені не було рівних у Харкові. На бокс мене записав мій дядько, який раніше також відвідував наш зал, - сказав Дмитро Косенюк.
Дмитро Якубишин боксує два роки.

  - На динамівському турнірі я перемагав за одноголосним рішенням суддів. Мрію виграти чемпіонат України. Мій кумир - Олександр Усик, - розповів Дмитро Якубишин.
Федір Фріз рівняється на свого батька, майстра спорту СРСР:
- Тренує мене не тільки батько, але й всі тренери нашого клубу. Займаюся також дома. Прагну досягти таких висот, як тато і знаменитий Денис Берінчик.

Зміна майстрам

  Підготували наших призерів заслужений тренер України Віктор Січкарук, наставники Сергій і Віталій Глущенки, Олександр Вацек, Федір Фріз.
- Підростає сильна зміна провідним вихованцям. Наші юнаки виграють зональні чемпіонати і відомчі змагання. Вони є представниками не лише Ліги "Олімпійські резерви", але ДЮСШ "Спартак" і ШВСМ. Ці спортшколи співпрацюють. Тобто найкращих боксерів передаємо до Школи вищої спортивної майстерності, - сказав старший тренер збірної України із боксу серед чоловіків до 22 років, тренер Ліги "Олімпійські резерви" Сергій Глущенко.
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

471

Набутий досвід так вразив медика, що він змінив спеціалізацію   Добровольцем у зону АТО поїхав лікар-дерматолог лікарні ім.Пирогова ...

462

 Title Первый поход? Выбирайте правильную палатку, по сезону и количеству мест.  Description Туристические палатки для любых походов – летние,...

189

Сільська рада Шершнів Тиврівського району вирішила взяти на баланс "будинок Леонтовича". Будівля в аварійному стані, у частині ...

165

  Перехід на точну агронавігацію сьогодні – це не просто тренд, наразі це – необхідність, що створює ряд переваг для підвищення ...

163

Із 1 березня на Вінниччині стартував весняний призов до війська.   - Вінницька область отримала завдання на призов на військову службу 830...