Олімпійські резерви вінницького боксу

Олімпійські резерви вінницького боксу

Боксери вінницької Ліги "Олімпійські резерви", яку очолює Сергій Чорноокий, останнім часом здобули низку гучних перемог на всеукраїнському рівні.

Став кандидатом у майстри

  У Кропивницькому на всеукраїнському турнірі пам'яті тренера Віктора Звєрєва відзначився наш 19-річний супертяж (вагова категорія понад 91 кг) Іван Юренко. Вихованець вінницької ШВСМ (директор - Андрій Корнійчук) став бронзовим призером серед чоловіків. Кандидат у майстри спорту Іван Юренко лише цього року почав боксувати серед дорослих. Раніше він був призером низки всеукраїнських змагань серед молоді.
- Уже готуюся до чемпіонату України серед чоловіків до 22 років. Він відбудеться у жовтні у Кропивницкому. Прагну стати абсолютним чемпіоном України і рухатися далі, - відзначив Іван Юренко.

  На юнацькому чемпіонаті України у Чернівцях 16-річний Максим Тітаренко став бронзовим призером. Він боксує п'ять років. Уперше став призером країни і таким чином виконав норматив кандидата у майстри спорту.
- Я провів у Чернівцях чотири бої. Переміг двох призерів чемпіонатів України і навіть призера чемпіонату Європи. Прагну підкорити вершину майстра спорту. П'ять разів на тиждень відвідую тренування. Вдома також переглядаю кращі бої Василя Ломаченка і Олександра Усика, - сказав Максим Тітаренко.

Рівняння - на батька

  На всеукраїнських змаганнях "Юний спартаківець" (серед дітей до 14 років) у Скадовську представники Ліги "Олімпійські резерви" Федір Фріз-молодший і Дмитро Косенюк стали чемпіонами, а Дмитро Якубишин - фіналістом. На аналогічному чемпіонаті у Харкові "Юний динамівець" Косенюк і Якубишин здобули "золото", а Фріз - "срібло".

  - У фіналі турніру у Складовську я виграв нокаутом уже у першому раунді. Також мені не було рівних у Харкові. На бокс мене записав мій дядько, який раніше також відвідував наш зал, - сказав Дмитро Косенюк.
Дмитро Якубишин боксує два роки.

  - На динамівському турнірі я перемагав за одноголосним рішенням суддів. Мрію виграти чемпіонат України. Мій кумир - Олександр Усик, - розповів Дмитро Якубишин.
Федір Фріз рівняється на свого батька, майстра спорту СРСР:
- Тренує мене не тільки батько, але й всі тренери нашого клубу. Займаюся також дома. Прагну досягти таких висот, як тато і знаменитий Денис Берінчик.

Зміна майстрам

  Підготували наших призерів заслужений тренер України Віктор Січкарук, наставники Сергій і Віталій Глущенки, Олександр Вацек, Федір Фріз.
- Підростає сильна зміна провідним вихованцям. Наші юнаки виграють зональні чемпіонати і відомчі змагання. Вони є представниками не лише Ліги "Олімпійські резерви", але ДЮСШ "Спартак" і ШВСМ. Ці спортшколи співпрацюють. Тобто найкращих боксерів передаємо до Школи вищої спортивної майстерності, - сказав старший тренер збірної України із боксу серед чоловіків до 22 років, тренер Ліги "Олімпійські резерви" Сергій Глущенко.
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1034

У 2006 році вінничани уперше дізналися про швейцарські трамваї, новообрана міська влада почала масштабні ремонти доріг і боротьбу зі ...

273

Із 1 січня 2018 року стартувала медична реформа.   У Вінницькій облдержадміністрації розповіли, які зміни відбудуться у медичній галузі ...

230

У "прозорих офісах" працюватимуть сурдоперекладачі, завершиться ремонт Київського мосту, а на Тяжилові почнуть будувати величезну ...

194

Про вилучення крупних партій "лівого" алкоголю повідомили напередодні Різдва місцева податкова міліція, вінницька поліція і ...

182

Восени хлопці засіяли землю зерновими, а тим часом "штурмують" місцеву владу, щоб отримати приміщення під склади і переробку сировини   ...