На звання "Почесний громадянин міста Вінниці" претендують 14 вінничан

На звання

Щоб з'ясувати думку містян - проведуть соцопитування

  Минулого тижня у міській раді засідала комісія з розгляду кандидатур на присвоєння звання "Почесний громадянин міста Вінниці". Зі списком поданих кандидатур ознайомилися. Але хто гідний такого звання - запитають у вінничан. Соціологічне опитування запропонував провести член комісії Самвел Єгоян.

  У 2016-му році це звання у місті не присвоювали. Традиційно його оголошують на День міста.
Після року перерви, на звання "Почесний громадянин міста Вінниці" подали 14 кандидатур. Серед них - і екс-мер Вінниці, а нині Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Його кандидатуру на розгляд комісії подало КП "Вінницька транспортна компанія".

  Найбільше ж підписантів - під прізвищем Раїси Панасюк, яку у Вінниці знають як голову ГО "Гармонія" і яка нині є Урядовою уповноваженою з питань прав людей з інвалідністю. Її кандидатуру подали дев'ять організацій.

  - У списку багато поважних і достойних людей. Навіть не знаю, за кого проголосувати. Можливо, зробити опитування, найняти якусь фірму, яка цим займеться професійно. У Вінниці є соціологи, які провели б таке дослідження, - запропонував Самвел Єгоян.

  Підтримав цю думку ще один член комісії Юрій Пасіхов. Каже, вивчити думку вінничан - слушна пропозиція.
- Але єдине прохання: це має бути фахове дослідження, не якесь Інтернет-опитування. Його потрібно зробити за усіма правилами соціологічних досліджень із репрезентативною вибіркою. Тобто провести дослідження, яке справді буде відображати думку громадян, - зазначив Юрій Пасіхов.
Проводитимуть таке соціологічне опитування у Вінниці вперше. Скільки це коштуватиме і яке буде джерело фінансування, члени комісії поки не визначились. Утім тільки після соцопитування комісія планує подати кандидатуру на присвоєння звання "Почесного громадянина Вінниці" на розгляд та затвердження виконавчого комітету і міської ради.
 

Кандидати на звання "Почесний громадянин міста Вінниці" - 2017
1. Височанська Тетяна Григорівна - лікар, талановитий фахівець, громадський діяч.
2. Вотчер Юлія Луківна - громадська активістка, волонтерка.
3. Гройсман Володимир Борисович - Вінницький міський голова 2006-2013 років.
4. Капуста Сергій Миколайович - бізнесмен та меценат.
5. Кобець Василь Дмитрович - голова Конгресу української інтелігенції Вінниччини, відомий український письменник.
6. Козюк Володимир Євгенійович - Народний художник України.
7. Костенко Інгрет - лауреат пісенного конкурсу "Голос країни - 7".
8. Кузьмін Іван Васильович - доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, віце-президент Міжнародної Академії наук прикладної радіоелектроніки, президент Подільського відділення Міжнародної Академії наук прикладної радіоелектроніки, академік.
9. Левицький Анатолій Іванович - генеральний директор Вінницької обласної філармонії, заслужений працівник культури України.
10. Лєта Іван Іванович - відомий громадський діяч, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я, лікар.
11. Панасюк Раїса Василівна - Урядова уповноважена з питань прав людей з інвалідністю, директор центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Гармонія".
12. Подолинний Анатолій Мусійович - відомий вінницький письменник-просвітник, професор, популяризатор духовних скарбів Вінниці й Поділля, член Національної спілки письменників України.
13. Соловей Петро Омелянович -голова Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.
14. Фомін Олександр Олександрович - головний лікар міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, професор, доктор медичних наук, заслужений лікар України.

 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

67

Уже не перший рік мешканці будинку по вул.Ширшова, 3 у Вінниці скаржаться на одну із сусідок. Наразі двокімнатна квартира на другому ...

61

В амбулаторії Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги 5 листопада помер 67-річний пацієнт. Подробиці ...

61

У Вінниці 7 листопада близько 10.45 у по вулиці Князів Коріатовичів в під'їзді будинку невідомий чоловік учинив розпусні дії відносно ...

58

Спеціальні датчики температури, тиску, затоплення та руху встановили у Вінниці у підвалах багатоквартирних будинків по вул.Ващука,14, ...

58

Проєкт "Реконструкція спортивного поля на площі "Шкільній" (Старе Місто) з будівництва спортмайданчика для занять StreetWorkOut став одним з ...