На звання "Почесний громадянин міста Вінниці" претендують 14 вінничан

На звання

Щоб з'ясувати думку містян - проведуть соцопитування

  Минулого тижня у міській раді засідала комісія з розгляду кандидатур на присвоєння звання "Почесний громадянин міста Вінниці". Зі списком поданих кандидатур ознайомилися. Але хто гідний такого звання - запитають у вінничан. Соціологічне опитування запропонував провести член комісії Самвел Єгоян.

  У 2016-му році це звання у місті не присвоювали. Традиційно його оголошують на День міста.
Після року перерви, на звання "Почесний громадянин міста Вінниці" подали 14 кандидатур. Серед них - і екс-мер Вінниці, а нині Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Його кандидатуру на розгляд комісії подало КП "Вінницька транспортна компанія".

  Найбільше ж підписантів - під прізвищем Раїси Панасюк, яку у Вінниці знають як голову ГО "Гармонія" і яка нині є Урядовою уповноваженою з питань прав людей з інвалідністю. Її кандидатуру подали дев'ять організацій.

  - У списку багато поважних і достойних людей. Навіть не знаю, за кого проголосувати. Можливо, зробити опитування, найняти якусь фірму, яка цим займеться професійно. У Вінниці є соціологи, які провели б таке дослідження, - запропонував Самвел Єгоян.

  Підтримав цю думку ще один член комісії Юрій Пасіхов. Каже, вивчити думку вінничан - слушна пропозиція.
- Але єдине прохання: це має бути фахове дослідження, не якесь Інтернет-опитування. Його потрібно зробити за усіма правилами соціологічних досліджень із репрезентативною вибіркою. Тобто провести дослідження, яке справді буде відображати думку громадян, - зазначив Юрій Пасіхов.
Проводитимуть таке соціологічне опитування у Вінниці вперше. Скільки це коштуватиме і яке буде джерело фінансування, члени комісії поки не визначились. Утім тільки після соцопитування комісія планує подати кандидатуру на присвоєння звання "Почесного громадянина Вінниці" на розгляд та затвердження виконавчого комітету і міської ради.
 

Кандидати на звання "Почесний громадянин міста Вінниці" - 2017
1. Височанська Тетяна Григорівна - лікар, талановитий фахівець, громадський діяч.
2. Вотчер Юлія Луківна - громадська активістка, волонтерка.
3. Гройсман Володимир Борисович - Вінницький міський голова 2006-2013 років.
4. Капуста Сергій Миколайович - бізнесмен та меценат.
5. Кобець Василь Дмитрович - голова Конгресу української інтелігенції Вінниччини, відомий український письменник.
6. Козюк Володимир Євгенійович - Народний художник України.
7. Костенко Інгрет - лауреат пісенного конкурсу "Голос країни - 7".
8. Кузьмін Іван Васильович - доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, віце-президент Міжнародної Академії наук прикладної радіоелектроніки, президент Подільського відділення Міжнародної Академії наук прикладної радіоелектроніки, академік.
9. Левицький Анатолій Іванович - генеральний директор Вінницької обласної філармонії, заслужений працівник культури України.
10. Лєта Іван Іванович - відомий громадський діяч, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я, лікар.
11. Панасюк Раїса Василівна - Урядова уповноважена з питань прав людей з інвалідністю, директор центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Гармонія".
12. Подолинний Анатолій Мусійович - відомий вінницький письменник-просвітник, професор, популяризатор духовних скарбів Вінниці й Поділля, член Національної спілки письменників України.
13. Соловей Петро Омелянович -голова Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.
14. Фомін Олександр Олександрович - головний лікар міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, професор, доктор медичних наук, заслужений лікар України.

 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

308

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

240

У Жданівській об’єднаній територіальні громаді, що у Хмільницькому районі відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики ...

218

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

210

Спеціально обладнаний автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, урочисто передано ...

208

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...