Голові облради обрали двох заступників:

Голові облради обрали двох заступників:

Одного - із Радикальної партії Олега Ляшка, другого - із "Самопомочі"

  Депутати Вінницької облради на позачерговій сесії 18 липня обрали заступників голови облради - Михайла Кременюка з Радикальної партії Олега Ляшка та Ігоря Хміля з "Самопомочі". За першого в ході таємного голосування віддав свій голос 51 депутат із 54 зареєстрованих, за другого - 45. Фракції "Свободи" та "Батьківщини" в голосуванні не брали участі принципово. Як вони заявили, через надмірну заангажованість цього питання.

  Нагадаємо, перша спроба обрання заступниками голови облради Михайла Кременюка та Ігоря Хміля відбулася ще під час минулої позачергової сесії Вінницької облради 30 червня. Тоді бюлетені для голосування отримали 50 депутатів. Кандидатуру Михайла Кременюка підтримали 42 депутати, а Ігоря Хміля - 41 депутат. І такої кількості голосів для обрання не вистачило.

   - Ми не голосуватимемо за тих самих кандидатів, бо складається враження, що це вже якесь проштовхування, - зауважив "свободівець" Валерій Скрипченко.
На сесії 18 липня обидва кандидати на посади заступників набрали необхідну кількість голосів, як того і вимагає чинне законодавство. Про це з трибуни сесії повідомив голова лічильної комісії Валерій Скрипченко.
Того ж дня на сесії ухвали рішення про оплату праці обох заступників, яка може включати надбавки "за високі досягнення" та преміювання. Утім, ні Михайло Кременюк, ні Ігор Хміль, як зацікавлені особи, за це питання не голосували.

  Додамо, що потреба в обранні заступників голови Вінницької облради виникла у зв'язку з рішенням сесії, яка 19 травня позбавила повноважень першого заступника голови облради керівницю Вінницького обласного осередку "Батьківщини" Людмилу Щербаківську. А ще раніше, в лютому 2017 року, за власним бажанням пішов із посади заступника голови облради Олександр Качур, який представляв Радикальну партію Олега Ляшка. Його обрали депутатом Немирівської об'єднаної територіальної громади.

  Посада першого заступника голови Вінницької обласної ради залишається вакантною. Фактично цієї домовленості депутати досягли ще перед минулою позачерговою сесією облради, коли була перша спроба обрання Хміля і Кременюка заступниками.
 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1218

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

404

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

234

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

216

Уже 28 мільйонів українців підписали декларації зі своїми лікарями. Як переконує прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, це значить, ...

215

  ...