Область перевиконує бюджет на 60 мільйонів

За результатами першого півріччя обласний бюджет виконано на 117,2% планових показників, а додатково отримані доходи склали 60,4 млн грн.

  Про це повідомив 10 липня під час прес-конференції директор Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації Микола Копачевський.
За його словами, надходження доходів загального фонду місцевих бюджетів області за січень-червень 2017 року порівняно з відповідним періодом минулого року зросли на 845,5 млн. грн., або на 43%. Зокрема: по податку на доходи фізичних осіб – на 594 млн грн. (на 53,6%), платі за землю – на 54 млн грн. (на 19,2%), єдиному податку – на 129 млн грн. (на 48,6%), акцизному податку (тютюн, алкоголь, пальне) – на 31,1 млн грн. (на 18,3%).

  З 634 сільських, селищних і міських рад Вінниччини виконали свої бюджети по доходах у відповідності до планів на півріччя 626 рад, або 98,7% загальної кількості.
- При цьому по десяти бюджетах виконано вже річні бюджетні призначення по доходах, а ще по 21-ому бюджету виконання становить понад 75% плану на рік, - говорить Микола Копачевський.
За оперативною інформацією місцевих фінансових органів області для проведення літньої оздоровчої кампанії передбачено в місцевих бюджетах на 2017 рік 25,1 млн грн., у т.ч. для оздоровлення дітей у станціонарних закладах - 18,5 млн грн., в пришкільних таборах - 5,7 мільйонів.

  - Приріст загального обсягу видатків, передбачених у місцевих бюджетах цього року на літнє оздоровлення складає 33,5% до минулого року, - каже Микола Копачевський.
На виплату літніх відпускних усім працівникам закладів освіти області, що фінансуються з місцевих бюджетів загалом необхідно 644,5 млн грн. Йдеться про педагогів дитсадків, шкіл, шкіл-інтернатів, дитбудинків, училищ, закладів профетехосвіти та ін.

- Прогнозний обсяг видатків на виплати освітянам у літній період перевищує відповідний період минулого року на 51,7%, - говорить директор департаменту.
Він також зазаначив, що у січні-червні цього року бюджетники області отримали 3,1 млрд грн. зарплатних коштів. Тоді як минулого року - лише 2 мільярди.

 

 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

235

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

175

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

169

У Жданівській об’єднаній територіальні громаді, що у Хмільницькому районі відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики ...

157

Вінниця підтвердила рейтинг інвестиційної привабливості на рівні «invA+». Це дані рейтингового агентства IBI-Rating. Про це сьогодні, 17 липня, ...

155

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...