В облраді вакантне місце першого заступника голови

В облраді вакантне місце першого заступника голови


Депутати припинили повноваження Людмили Щербаківської, яка обіймала цю посаду

  Під час позачергової сесії Вінницької облради депутати шляхом таємного голосування припинили повноваження першої заступниці голови облради Людмили Щербаківської. Відтепер вона - просто депутатка.
У голосуванні взяли участь 57 депутатів із 72 зареєстрованих того дня на сесії. "За" проголосував 51 депутат, проти - п'ять, один бюлетень визнаний недійсним. Для ухвалення такого рішення, відповідно до регламенту, достатньо було зібрати 43 голоси.

  Звернення щодо припинення повноважень першої заступниці голови облради Людмили Щербаківської, підписане 41 депутатом, на розгляд депутатського корпусу виніс депутат від "Опозиційного блоку" Юрій Яремчук.

  Суть звинувачень викладена у проекті рішення: "...зважаючи на численні факти використання бюджетних коштів та комунального майна в особистих цілях та на користь Вінницького обласного осередку партії "Батьківщина", неодноразові втручання в роботу комунальних закладів, у тому числі шляхом лобіювання питань щодо призначення на керівні посади в ці заклади близьких до себе людей, а також намагання здійснити дезорганізацію роботи медичної галузі області..."

  Сама Людмила Щербаківська усі звинувачення відкинула ще до того, як депутат Яремчук спробував показати колегам слайди на їх підтвердження.
- Ніколи не використовувала бюджетні кошти на свою користь, чи користь партії, - заявила Людмила Щербаківська. - Коли я була у нещодавній відпустці, в моєму кабінеті за дорученням голови адміністрації встановили відповідні камери. Думали, чи взятку якусь дати, чи підставити. Але підстав звинуватити не було. Я ніколи корупційними діями не займалася, працювала для людей, була на Майдані, в АТО, робила добрі справи...

  У відповідь депутатка Тетяна Антонець подарувала першій заступниці голови квіти зі словами:
- Хочу подякувати вам і повторити ті слова, які почула від вас у 2014 році. Тоді ви сказали таке: "Тетяна Іванівна, як самодостатня жінка ви ще зможете себе самореалізувати: підіть красиво!" Отож, Людмила Михайлівна, повертаю вам сьогодні цю фразу".

  Згодом слово взяли ще кілька депутатів - переважно на захист Людмили Щербаківської. Але ситуацію це вже не змінило. Під час оголошеної головою облради перерви у засіданні депутати більшістю голосів проголосували за припинення повноважень першого заступника голови облради.

  За словами голови Вінницької облради Анатолія Олійника, найближчим часом будуть ініційовані консультації з лідерами фракцій щодо кандидатури нового першого заступника та заступника голови. За їх результатом він внесе на розгляд депутатів запропоновані кандидатури. Голосування вочевидь відбудеться на одній з найближчих позачергових сесій.

Р.S. Неочікуваний розвиток історія з припиненням повноважень Людмили Щербаківської отримала у вівторок, 23 травня. Її донька Діана Кес близько дев'ятої ранку з дев'ятимісячним немовлям на руках прийшла на прийом до голови Вінницької облдержадіміністрації Валерія Коровія.
За інформацією журналістів "33 канала", донька тепер вже екс-першої заступниці голови облради жалілася, що після того, як її матір втратила посаду "хочуть залишити без роботи й її чоловіка Богдана" (зятя Людмили Щербаківської), якого перед тим було призначено на посаду заступника директора Вінницького інтернату геріатричного профілю. Мовляв, через переживання у молодої мами загострилась хвороба шкіри та зменшилась лактація, що в будь-яку мить може призвести до втрати молока.


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

241

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

140

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

140

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

139

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...

133

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...