Скільки коштує помпа

Скільки коштує помпа

Щоб ваша мотопомпа реально працювала, а не простоювала де-небудь  в підвалі чи гаражі, необхідно ретельно підійти до питання її вибору.

  Як і при виборі будь-якої техніки, поставте собі запитання: Де і як я буду використовувати цей пристрій? Яка характеристика мені більш потрібна: продуктивність а чи подача на велику висоту?  І найважливіше питання – з якою водою (чи іншою рідиною) буде працювати мій насос? 

Мотопомпи – це вузькоспеціалізовані пристрої, які призначені для перекачування води і різноманітних рідин. В якості палива для них найчастіше використовується бензин, рідше – солярка. В Україні можна придбати і двохпаливні помпи, що працюють позмінно на бензині і на газі. Вони є найбільш економними в експлуатації.

Мотопомпи використовують для поливання городів, зрошення ґрунтів, очищення басейнів, ставків, відкачування брудних вод, гасіння пожеж, ліквідації наслідків паводків.

І це далеко не повний перелік задач, з якими просто і легко впорається мотопомпа.

Як вибрати мотопомпу

Вирішальний фактор при виборі бензинового насосу – це те, з якою водою чи рідиною він буде працювати. В залежності від цієї характеристики, всі мотопомпи поділяються на такі види:

  1. Для чистої води. Їх слід брати для наповнення басейнів, подачі води в дім, поливання сільськогосподарських угідь.
  2. Для брудної води. Такі насоси вибирають для відкачування вод із затоплених підвалів і колодязів, осушенні боліт, відкачки на будівництві, очищення ставків. 
  3. Для хімікатів. Ці агрегати купують, якщо потрібно перекачувати морську воду чи інші їдкі речовини. Наприклад, кислоти і луги (на підприємствах), пестициди і гербіциди на фермерських угіддях.
  4. Для в’язких рідин і нафтопродуктів. Це спеціалізовані пристрої, вони називаються мембранні. Качають різноманітні олії, мастила, фарби, паливо (бензин і  солярку). В побутових цілях не потрібні, застосовуються на виробництві.

Окремо слід виділити такий клас бензонасосів як високонапірні, або, як їх ще називають – пожежні. Фактично, завдання такої помпи – гасити пожежу. Завдяки особливій конструкції, вона може підняти стовп води на величезну висоту 50-100 метрів. Пожежні мотопомпи користуються попитом серед населення тому, що лише вони здатні полити город чи поле, яке розташоване дуже високо і далеко від ставка чи колодязя.

Якщо вибираєте пристрій для поливання городів, що близько від водойми, то краще виберіть з меншим напором (25-40 м), але більш продуктивну. Висока продуктивність становить біля 1500-1600 л води в хвилину, низька продуктивність 500-700 л воли за хвилину.

Придбати найбільш зручну і потрібну мотопомпу з відповідними технічними параметрами можна легко і посто, якщо використати для цього інтернет-магазин С торгом https://storgom.ua/motopompy.html. Товари в каталозі доступні для жителів Києва і решти населених пунктів України.

Вибираючи помпу, обов’язково зверніть увагу, хто виробник товару. Серед них є невідомі бренди, які щезнуть за місяць-два з ринку України і залишать вас без сервісу і без запчастин, а є солідні і надійні фірми, що проявили себе з найкращого боку у виробництві насосної техніки

text-align:justify;text-indent:42.55pt'>Мотопомпи використовують для поливання городів, зрошення ґрунтів, очищення басейнів, ставків, відкачування брудних вод, гасіння пожеж, ліквідації наслідків паводків.

І це далеко не повний перелік задач, з якими просто і легко впорається мотопомпа.

Скільки коштує мотопмпа

Ціна залежить від класу помпи. Тут можна орієнтуватися на такі приблизні розцінки:

  1. Найдешевші – для чистої води. Ви зможете купити не дуже продуктивну і потужну модель китайського виробництва за 100 доларів. Це найнижча вартість на ринку насосів. Аналогічна потужність від провідних європейських фірм буде коштувати вдвічі дорожче, біля 200 доларів. Зате, відповідно, і якість вдвічі вища. Більш потужні, з вищим напором і продуктивністю – 450-500 доларів. Супер-продуктивні насоси, наприклад, від японського бренду Daishin, потягнуть з кишені чималу суму – 1000 доларів. Це обладнання для професіоналів.
  2. Для брудної води – трохи дорожчі. Нічого дивного, адже в них особлива конструкція і надзвичайно cтійкі матеріали. Найдешевші (Китай) – 250-300 доларів. Це невелика продуктивність. Більш продуктивні і від популярних брендів можна придбати за 600-1000 доларів. Ну, а помпи преміум-класу (та ж сама Японія, знаменита HONDA) можуть дозволити лише заможні покупці для бізнесових цілей, адже вони коштують біля 2,5-3 тисячі американських доларів.
  3. Помпи високого тиску (пожежні) коштують на тому ж рівні, що і для брудної води. Чим вищий напір тим насос дорожчий.
  4. Мембранні насоси – найдорожчі. За них потрібно викласти 1400-1500 доларів. Але така сума цілком виправдана: в них дуже складна конструкція і високоякісні матеріали. Ну, і крім того, чим ви ще перекачаєте нафту, фарбу а чи мастило?
  5. Для хімікатів і морської води – теж недешеві агрегати. Проте, якщо пошукати, то можна купити бензиновий насос для хімії  за 260-300 доларів. А для об’ємних робіт є хороші моделі за 700-1000 доларів США.

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

195

Триденний літературний фестиваль «Острів Європа», присвячений «камерним» літературам, малим мовам та локальним текстам, зібрав у ...

193

У Вінниці підбили підсумки ІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник / The best artist 2018».  Дев’ять днів художники із семи країн ...

166

Маніпуляцією назвали чиновники заяви деяких перевізників про відміну із 1 липня пільгового проїзду Рішення монетизувати пільги на ...

151

Депутати відклали голосування по призначенню на наступну сесію у липні Під час сесії Вінницької облради, яка відбулася 15 червня, ...

148

Купили земснаряд у Херсоні, він може піднімати мул із глибини семи метрів Із 7 червня триває очистка дна Південного Бугу від мулу і ...