Черговий гумвантаж у зону АТО: відремонтований автомобіль і 2500 вареників

Черговий гумвантаж у зону АТО: відремонтований автомобіль і 2500 вареників


У п'ятницю, 17 березня, із Вінниці на Схід відправили черговий гуманітарний вантаж.

  У зону АТО повезли відремонтований автомобіль, підзорну трубу, радіостанцію із акумуляторами, одяг, взуття і маскувальні сітки. Також поїхали й речі, які придбали із благодійного аукціону.
- Хлопцям із Вінниці веземо відремонтований автомобіль, який ми їм придбали рік тому. Він уже відбув одну ротацію у АТО і зламався. Також веземо гумові чоботи, адже зараз у бліндажах болото. Передаємо спецтехніку, серед якої класна підзорна труба, у яку сєпарів буде видно, як на долоні, - розповів волонтер Андрій Гишпаль.

  Повезли хлопцям на Схід і речі, які придбали на благодійному аукціоні конкурсу краси "Міс Вінниця-2017".
- Третій рік ми уже проводимо подібні аукціони. Цього року нам вдалося зібрати понад 41 тис. грн. На ці кошти придбали пральну машина, форму для бійців, біноклі, - розповів директор МПМ "Зоря" Євген Майданик.
Долучилася до відправки гумвантажу на Схід і Вінницька міська рада. Як розповів секретар міськради Павло Яблонський, вони уже традиційно заправили автівки пальним.
Студенти Вінницького державного педагогічного університету, які відвідують "Школу волонтерства", наліпили бійцям АТО 2500 вареників. У п'ятницю,17 березня, передали їх бійцям у Широкиному.

  Вареники із капустою і картоплею в університетській їдальні ліпили понад дві години 30 студентів.
- Для приготування 2500 вареників використали 30 кг муки, півмішка картоплі, капусту. А ще 20 кг сала, яким заливали вареники, аби вони не попсувалися, поки доїдуть до наших захисників, - розповідає співзасновниця проекту "Школа волонтерства" Ярослава Пилипенко.

  Долучилася до акції і ректор ВДПУ ім.М.Коцюбинського Наталя Лазаренко.
- Мені дуже хотілося долучитися до цього. Знаєте, я отримую такий стан - із одної сторони - радісний, бо беру участь у такій справі, а із другої сторони - сумно, бо ми знаємо, куди ми їх передаємо. Нехай Бог благословить і захистить наших воїнів, - побажала Наталя Лазаренко.
Як зазначила співзасновниця "Школи волонтерства" Діана Подолянчук, акції із виготовлення різних смаколиків планують вести і надаліі.
- "Школа волонтерства", яка працює на базі Вінницького державного педагогічного університету, має на меті виховання студентів-волонтерів, які будуть працювати із дітьми, а також будемо демонструвати свої кулінарні здібності і виготовляти різні смаколики для воїнів АТО. 17 березня, через волонтера Андрія Сірака відправили наші зліплені вареники у зону АТО у Широкине, - додала Діана Подолянчук.
 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

681

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

500

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

293

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

273

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

266

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...