Характеризується… позитивно? або Чи важко перемогти жінку


   Не знаю, як вам, шановні читачі, а мені от ніяк не хочеться погоджуватися із висновком Феміди про те, що герой нашого сьогоднішнього матеріалу Калістрат Вихований (анкетні дані змінено), як зазначається у вироку Вінницького міського суду від 22 лютого цього року, "за місцем проживання характеризується позитивно".

Звісно, Феміда взяла до уваги і довідку із ЖЕКу, де зазначено, що на Калістрата від сусідів скарг не надходило, і офіційні повідомлення із наркологічного закладу і із психоневрологічної лікарні, які інформували, що такий пацієнт на обліку не перебуває, і те, що чоловік досі не мав судимостей. Та коли взяти до увагу нинішню кримінальну історію, яка розігралась саме "за місцем проживання", то до характеристики самі собою напрошуються істотні корективи.
   Першопоштовхом до фабули стало те, що до співмешканки Калістрата, яка працювала перукаркою, прийшла постригтись клієнтка - назвімо її Люба. Жінки розговорились, і Любі припала до душі нова жіноча сумка співмешканки. Слово за словом - і жінки домовились, що Люба відкупить сумку собі. Для цього потрібно було сходити додому до перукарки (додамо: остання мешкала у квартирі, яка належала Калістрату).
Дорогою вони побачили нашого героя, який їхав автівкою. Жінки залишили у машині важку сумку із продуктами, яку той мав привезти додому, а самі пішли пішки. Чому не сіли до автівки? З банальної причини: Калістрат був п'яний. (Правда ж, промовистий штрих до "позитивної характеристики"?)
Жінки піднялись у квартиру, і лише згодом до будинку доїхав господар. Біля під'їзду у нього виникли проблеми, бо ніяк не міг припаркувати машину, тому розізлився. Люба спустилась донизу, щоб забрати сумку, і нарвалась на нецензурну лайку на свою адресу. (Ще один промовистий штрих!)
Ображена жінка вирішила чимскоріш піти геть, тому ненадовго піднялась до квартири, аби забрати речі.
Краще б вона туди не піднімалась! Слідом увійшов Калістрат. Забачивши Любу, на яку із невідомої причини у нього розгорілася злість, чоловік із розмаху вдарив її кулаком. Потерпіла не встояла на ногах, впала і вдарилась потилицею.
Озвірілий господар не став чекати, поки вона оговтається й піде сама: згріб ручищами і викинув у приквартирний тамбур. Слідом за Любою полетіли її речі - аж на сходову клітину. І навіть на цьому Калістрат не спинився. Він вийшов у тамбур, згріб безвладну жінку і "по-геройському" пожбурив її вниз по сходовому маршу. Падіння зупинилось тільки після того, як вона вдарилась об батарею опалення між четвертим і третім поверхом.
   Після отриманого струсу мозку і численних неважких травм потерпіла два із половиною тижні провела у лікарні.
А наш "позитивно охарактеризований" Калістрат Вихований сів на лаву підсудних, звідки встав уже у іпостасі злочинця, засудженого за умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я, до двох років обмеження волі. До нього застосовано дворічний іспитовий термін.
Наостанку залишається додати, що після описаної пригоди співмешканка від Вихованого пішла.
 


Леонтій КраснопільськийКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

238

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

177

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

172

У Жданівській об’єднаній територіальні громаді, що у Хмільницькому районі відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики ...

159

Вінниця підтвердила рейтинг інвестиційної привабливості на рівні «invA+». Це дані рейтингового агентства IBI-Rating. Про це сьогодні, 17 липня, ...

157

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...