Фіналістки "Міс Вінниця-2017" готуються до фіналу... у спортзалі

Фіналістки


До фіналу "Міс Вінниця-2017" залишилося трохи більше місяця, а у 16 фіналісток програма максимум - "прокачати" фігури. Звісно, термін такий, що особливих і кардинальних змін очікувати не доведеться, однак, приміром, попрацювати над осанкою те, що тренер прописав. Отже, перше показове тренування "на камери" відбулося 26 січня у клубі "Нокаут". Сюди дівчата, завдяки спонсорам, будуть ходити місяць до фіналу конкурсу і ще місяць після. Вони займатимуться за зручним для себе графіком: як за необхідності, так і за бажанням. Поки що це заняття двічі-тричі на тиждень по 1,5 години.

- У принципі у дівчат все супер, нічого критичного, - каже тренер Володимир Сітко. - Дівчата люблять присідання, щоб були гарні ноги, підтягнуті ягодичні м'язи. Працюватимемо також над осанкою, зоною декольте. Нічого нового - класика.

Після кастингу у дівчат уже було три заняття із хореографії. Репетиції постановок - це обов'язковий етап конкурсу краси. Хоча для дівчат це найвиснажливіші заняття, однак обов'язкові до виконання. За словами організаторів, за три репетиції вже поставлено один вихід. Інша ситуація із спортзалом - усе індивідуально і не обов'язково. Крім занять спортом дівчат також навчатимуть правильному харчуванню. Для цього вони пройдуть спецкурс.

- Через кілька тижнів розпочнеться цикл семінарів "Вся правда про схуднення", до якої можуть долучитися і учасниці конкурсу, - розповів тренер школи корекції фігури і школи фітнесу Сергій Козловський. - Якщо хтось із дівчат ставить перед собою завдання скинути вагу, то із медичної точки зору норма жироспалювання від 2 до 5 кг за місяць.

Організатори конкурсу також прокоментували резонансні відгуки про кастинг. На нього завітали дівчата неформатних параметрів для конкурсу краси, що і стало приводом для бурхливих обговорень інтернет-спільнотою.
- Якщо ми дивимося по телевізору "Танцюють всі" чи "Україна має талант" і дивимося на людину, яка прийшла і не вміє танцювати. Ми не можемо із цього робити висновки, що там усі такі, - зауважив Євген Майданик. - Це кастинг і ми ніколи не беремо на себе функцію відбирати чи проходить хтось на кастинг, чи ні. Це кастинг - приходять усі, хто забажає.

Від початку тренувань для розігріву більшість дівчат обрали бігові доріжки. Потім качали прес, сідниці і ноги, а також спілкувалися із журналістами.
- Я планую бути спортивним реабілітологом, - розповіла 16-річна Ганна Пилипенко. - Деякі дівчата мають гарні фігури, а у деяких є трохи зайвого. Та це все легко можна виправити - дієта і кардіо.

За словами організаторів, на фіналісток 21 лютого чекає благодійний аукціон. Дівчатам доведеться презентувати свої творчі таланти. Поки не всі фіналістки відкрито діляться своїми аукціон-ідеями.
- У планах - красиво вишити бісером рушник, - привідкрила таємницю 21-річна Анна Гулевич. - Можливо, це буде святкова тематика, рушник на Пасху.
Варто відзначити, що у складі фіналісток відбулася заміна. Замість 20-річної Дарії Бондарчук у конкурсі далі змагатиметься одногодка  Олександра Баштова.
 


Валерія ЖОВТУНКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1337

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

465

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

311

Експертна група конкурсу "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ" 15 серпня визнaчила 36 проєктів, зa які містяни зможуть ...

293

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

276

  ...